O nás

Rezervace

Našim cílem je vytvářet pro naše zákazníky prostor, ve kterém se mohou cítit jako doma a oprostit se od starostí běžného života.

NA ČEM SI ZAKLÁDÁME?

MAXIMÁLNÍ KOMFORT
Výraz je to “jen chata” pro nás neexistuje. Chceme pro vás hotelový standard v chatovém prostředí.
NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN
Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá, protože nás posunuje kupředu. Ať Vas napadne cokoliv ke zlepšení, dejte nám vědět.
ONLINE ADMINISTRATIVA
Snažíme celou administrativu přesunout do online. Málokdy nás tedy potkáte při předáváni chaty. 
Proč začínat dovolenou stresem, abyste dorazili na čas skrz předání klíčů, když jste na dovolené?
BÝT VÁŠ RELAX PARTNER
Snažíme se rozšiřovat náš záběr tak, abychom pro vás hledali nové objekty v zajímavých lokalitách, aby s námi nikdy nezačala nuda.
EKOLOGIE
Třídíme odpad, minimalizujeme spotřebu vody 
a na základní potřeby používáme dešťovou vodu.
První projekt

CHATA UPROSTŘED LESA

První projekt vznikl v roce 2018, kdy jsme koupili první objekt – Chata uprostřed lesa v Rajnochovicích. Hůře dostupná chata na nás dýchla svou jedinečnou polohou a také provázáním s přírodou okolo. Po kompletní rekonstrukci jsme v roce 2019 otevřeli objekt pro první zákazníky.

V našich projektech se zaměřujeme na autentičnost lokality a také na přírodní materiály jako je kámen a dřevo. Věříme totiž, že mimo vysoký servis pozná zákazník i tento rukopis, který se snažíme do našich projektů otisknout.

Recenze

Miroslav
LÉTO 2023

Skvělá komunikace.
Výborné zázemí celé chaty a krásné prostředí.

František Jurka
PODZIM 2023

Super chata ve skvělém prostředí. Úžasný výhled z terasy. Příjezdová cesta mi přišla v pohodě, na to kolik je na ni komentářů.

Monika
PODZIM 2023

Velice příjemny odpočinek. Jak se chata jmenuje , tak taky je. Uprostřed lesa kde jste daleko od lidské společnosti. A ten pocit když vyjdete ze sauny do téhle malebné přírody. Opravdu Zážitek. Určitě jsem zde nebyl naposled. Děkuji

Zuzka S.
ZIMA 2023

Chata byla suprová. S rodinou jsme si to užili, teplo z krbu,procházky,výlety. Velice doporučuji.

Eva B.
ZIMA 2024

Nádherná chatička v kouzelné lokalitě. Strávili jsme zde pár krásných zasněžených dní s výletem na rozhlednu Maruška 
a s bobováním na místních kopcích. Chata se přes velkou zimu vytopila pouze dřevem, což byl nejlepší relax večer místo TV koukat do krbových kamen ;-) Pan majitel i paní správcová velice příjemní, vše bez problému, vyšli vstříc s časem odjezdu. Určitě se sem rádi vrátíme prozkoumat 
i v jiných ročních obdobích.